poniedziałek, 08 lutego 2016 03:47  Imieniny : Irminy, Piotra, Sylwii  

Władze

BIP


Obraz

Między Nami Sąsiadami Białopole 2014

System Informacji Przestrzennej

sip.jpg

Kontakt

Urząd Gminy Białopole
ul Chełmska 1
22-135 Białopole
tel. (082) 568-22-04
fax (082) 568-22-86
ugbialopole@data.pl

 koperta2.jpg
Konto bankowe:
 BS Białopole
65 8202 0006 2001 0000 0202 0002

Darmowy dostęp do internetu

wifi.jpg

W Gminie Białopole został uruchomiony punkt darmowego dostępu do Internetu.

W ramach projektu "Wrota Lubelszczyzny" zainstalowano HotSpot na budynku Urzędu Gminy w Białopolu

PROGRAM USUWANIA AZBESTU

PROGRAM USUWANIA
WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH
AZBEST Z TERENU
GMINY BIAŁOPOLE
NA LATA 2011-2032

Program usuwania azbestu (629.92 KB)

LGD Ziemi Chełmskiej

lgdzch.jpg


epuap.jpg

Statystyczny Atlas Województwa Lubelskiego

Ankietowe badania rolne

logo_gus.jpg
Gminna liga w halowej piłce nożnej
W piątek 30.01.2015 r. zakończyły się trwające od listopada rozgrywki Gminnej Ligi „dzikich drużyn” w halowej piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Białopole.

Gminna liga halowa
Więcej…
 
Kolejne sukcesy artystów z gminy Białopole
W czwartek 29 stycznia 2015 r. w Dubience odbył się VI Międzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek, w którym udział wzięło 7 zespołów, 12 solistów oraz 4 duety. Naszą gminę reprezentował Zespół śpiewaczy „BOROWIANKI” z Raciborowic – Kolonii, „METAMORFOZA” z Białopola , Zespół Chóralny „WALDEMARUM” oraz Duet Patrycja Wilgos i Szymon Burdziński.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Białopolu
W dniu 29 stycznia 2015 roku w Zespole Szkół w Białopolu została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jako pierwsi swoje życzenia złożyły dzieciaki z Punktu Przedszkolnego „Krasnoludkowo”. Przedszkolaki pod okiem opiekunek przygotowały wiersze i piosenki. Na uroczystości była obecna Pani Dyrektor - Barbara Kowalska- Tomicka oraz Przewodniczący Rady Gminy- Pan Waldemar Wilgos. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, a na zakończenie otrzymali medale: „Super Babcia” i „Super Dziadek”.

Dzień Babci i Dziadka w ZS Białopole
Więcej…
 
SPOTKANIE OPŁATKOWE KGW
Spotkania opłatkowe to okazja do wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Radosna, życzliwa irodzinna atmosfera towarzyszyła w dniu 28.01.2015 r. wświetlicy wiejskiej w Kicinie, gdzie odbyło się IV Spotkanie Opłatkowe Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Białopole. Organizatorzy tej uroczystości to: Gminna Rada Kół Gospodyń Wiejskich, Koło Gospodyń Wiejskich w Kicinie przy współpracy z kołami gospodyń z terenu całej Gminy oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Białopolu.

Spotkanie opłatkowe KGW
Więcej…
 
BEZPIECZNE FERIE
W dniu 27.01.2015r. w Zespole Szkół w Białopolu odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Skryhiczynie. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 0- VI szkoły podstawowej i klas I-III gimnazjum. Funkcjonariusze przekazali informacje na temat bezpieczeństwa podczas zabaw w czasie ferii zimowych. Szczególną uwagę zwrócili na bezpieczeństwo i właściwe zachowanie dzieci i młodzieży na „dzikich” lodowiskach.

Bezpieczne ferie
Więcej…
 
PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH W MONIATYCZACH
W niedzielę 25 stycznia 2015 r. Zespoły Śpiewacze z naszej Gminy brały udział w XI Przeglądzie Zespołów Śpiewaczych Ziemi Hrubieszowskiej – „Kolędy i Pastorałki’, w którym uczestniczyło 22 zespoły śpiewacze, 2 duety oraz 6 solistek. Celem przeglądu była popularyzacja kolęd i pastorałek, kultywowanie i upowszechnianie amatorskiej twórczości artystycznej oraz doskonalenie warsztatu artystycznego.

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH W MONIATYCZACH
Więcej…
 
Przedstawienie jasełkowe w parafii Białopole
Dnia 25.01.2015 r. po Mszy Św. o godz. 1200 w kościele parafialnym w Białopolu odbyła się prezentacja jasełek przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli z Zespołu Szkół w Białopolu.
Jasełka w Białopolu
Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w Teresinie
W sobotę 24.01.2015 r. po raz kolejny członkinie Stowarzyszenia Kobiet wsi Teresin „Pod Lipą” zaprosiły babcie i dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Gospodynie uroczystości przygotowały wiele niespodzianek. W spotkaniu oprócz babć i dziadków udział wzięły również przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy, Dyrektorzy szkół, przedstawiciele organizacji społecznych. Z ramienia władz samorządowych obecny był Sekretarz Gminy Białopole - Waldemar Szykuła.

Dzień Babci i Dziadka w Teresinie
Więcej…
 
Kolędowanie w parafii Buśno
Dnia 19 stycznia 2015 r. na zaproszenie Księdza Andrzeja Łuszcza - proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Buśnie uczniowie ze szkół w Białopolu i w Strzelcach po Mszy św. o godz. 900 zaprezentowali „Jasełka” oraz przedstawienie kolędnicze.

Kolędowanie Buśno 2015


Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 117 - 145 z 656

nasze_b.jpg

logomuz1.jpg
Wirtualne muzeum
 
logo.jpg
logo_b4.jpg

logo_rzeczposinternet.jpg
tp2m.jpg
logo_pf1.jpg
Strona została wykonana
w ramach projektu
"N@sze Bi@łopole"
realizowanego w II edycji
programu
„Rzeczpospolita internetowa”.


ImageImageImageImageImageImageImageImage